• Twoja lista
  Lista porównywania jest pusta
MONTAŻ I SERWIS FILTRÓW - WARSZAWA, ŁÓDŹ ORAZ CAŁA POLSKA (+48) 730 061 746

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Artykuły

 • 24 Maja 2017 Najczęstsze pytania dotyczące wody o ujemnym potencjale Redox (ORP)

  Jaki wpływ na nasz organizm, ma woda pitna o ujemnym potencjale Redox?
  Ile wody należy pić każdego dnia?
  Czy woda Redox nadaje się do gotowania?

 • 16 Maja 2017 Nie dajmy się oszukać marketingowi słodkich napoi!

  Oferta sklepów wielko powierzchniowych czy gastronomii w obszarze napojów jest ogromna. Spacerując alejkami hipermarketu kuszeni jesteśmy smakami, kolorami i promocjami słodkich napoi. Mają zawierać witaminy, być bez cukru i dobroczynnie wpływać na nasze samopoczucie czy rozwój dziecka. Tak naprawdę kupujemy słodzik, substancje barwiące, zapachowe i czasem sztuczny gaz.

 • 11 Stycznia 2017 Skutki uboczne chlorowania wody

  Chlorowanie wody jest tanim, standardowym oraz skutecznym sposobem na jej dezynfekcje. Celem tych działań jest zniszczenie wirusów i bakterii znajdujących się w wodzie. Jest ważnym etapem w procesie uzdatniania wody dlatego też nie można zrezygnować z tego kroku, lecz trzeba być świadomym zagrożeń jakie wiążą się z obecnością chloru  w wodzie oraz wiedzieć, jak możemy sobie z nimi radzić.

 • 22 Grudzień 2016 Jak działa membrana w systemach osmotycznych?

  Podczas procesu oczyszczania woda wywiera nacisk na membranę, podczas którego jej cząsteczki ulegają rozbiciu.

 • 03 Październik 2016 Zakwaszenie organizmu a woda Alkaliczna

  Objawy zakwaszenia organizmu:

  Zakwaszenie organizmu powoduje przede wszystkim problemy ze zmęczeniem, koncentracją, mdłościami, nadwagą, chorobami zwyrodnieniowymi stawów czy osteoporozą, cukrzycą a nawet mogą pojawić się komórki nowotworowe.

 • 16 Września 2016 Dlaczego powinniśmy korzystać z systemów odwroconej osmozy.

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem opisującym jak ważna jest woda dla naszego organizmu.

 • 16 Września 2016 Dlaczego musimy oczyścić wodę z żelaza

  Problem brązowo-żółtej wody dotyka coraz więcej osób. Wielu z nas szuka rzetelnych informacji w Internecie na temat skutecznego oczyszczania wody w żelaza i manganu. Wychodząc naprzeciw Państwa poszukiwaniom, zachęcamy do lektury dzisiejszego artykułu.

 • 13 Września 2016 Regeneracja złoża Crystal Right®

  Jak wygląda proces regeneracji złoża Crystal Right®

 • 09 Września 2016 Mechaniczne oczyszczanie wody - Filtracja

  Zanieczyszczenia mechaniczne wody

  Zanieczyszczenia mechaniczne pochodzące z wody wodociągowej to w większości wytrącone tzw. żelazo wtórne związane z zanieczyszczeniami mechanicznymi będącymi wynikiem wytrącania się związków z wody (samoistnych przemian fizyko-chemicznych). Niekiedy woda wodociągowa niesie zanieczyszczenia w postaci luźnych, dość twardych drobin, których bazą jest także wytrącone żelazo wtórne. Panuje powszechna opinia, wynikająca ze swobodnego traktowania przez zwykłych handlowców tematu jakim jest uzdatnianie wody, że zanieczyszczenia wód wodociągowych są wynikiem złej jakości sieci wodociągowej. Jest to opinia niesłuszna, i stawia w złym świetle dostawców wody do naszych domów, czy zakładów przemysłowych.

 • 02 Maja 2016 Oczyszczanie wody w mieszkaniu

  W chwili obecnej na rynku znajduje sie wiele rodzajow systemow uzdatniania wody do mieszkan. Warto zaopatrzec sie w takie urzadzenie , aby uzyskac wysokiej jakosci i bezpieczna dla zdrowia wode dla potrzeb domowych.

 • 02 Maja 2016 Miedzynarodowy Standard

  Miedzynarodowy Standard

 • 01 Lutego 2016 Woda jest chemia zycia

  Chemia - jedna z nauk, które są bardzo przyczyniły się do poprawy jakości życia i dobrobytu ludzkości poprzez różne aplikacje.

 • 19 Stycznia 2015 Osmoza Bregus ProTech - najnowszy system oczyszczania wody

  Najnowsze osiagniecie niemieckich technologow, filtr do oczyszczania wody nowej generacji - system odwroconej osmozy Bregus ProTech. Filtr do wody Bregus Bregus ProTech sluzy do oczyszczania wody w domu, system ten spelnia wszystkie nowoczesne standardy jakosci oczyszczania wody. Oprocz innowacji technologicznych niezmiernie istotna cecha jest latwosc obslugi urzadzenia.

 • 04 Maja 2014 O weglowodorach!

  Produkty ropopochodne zaliczane sa do najbardziej powszechnych i niebezpiecznych substancji, zanieczyszczajacych wody powierzchniowe. Ropa i produkty jej przetwarzania stanowia nadzwyczaj zlozona, nietrwala oraz roznorodna mieszanke substancji.

 • 02 Maja 2014 Stan naszej wody

  Specjalisci z Cornell University, po badaniach w komunikacie prasowym stwierdzili, ze 40% zgonow na swiecie jest spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza, wody i gleby.

 1 2 3 > 
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy