• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta
MONTAŻ I SERWIS FILTRÓW - WARSZAWA, ŁÓDŹ ORAZ CAŁA POLSKA (+48) 730 061 746

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Nie dajmy się oszukać marketingowi słodkich napoi!

Nie dajmy się oszukać marketingowi słodkich napoi!

 

Nie ma nic zdrowszego, niż regularne picie wody. Niestety przemysł żywnościowy chce nas przekonać, że istnieją inne alternatywy, takie jak słodkie wody mineralne, napoje czy soki. Prawdą jednak jest, że w szklance wody pochodzącej z najwyższej jakości filtra, np. Bregus® Alkaline jest wszystko, czego nasz organizm potrzebuje, aby być zdrowym. Dzięki filtrom możesz cieszyć się najlepszą wodą, bezpośrednio w Twojej kuchni!

Na pewno setki razy słyszałeś, że trzeba pić wodę, w ilości co najmniej dwóch litrów dziennie dla zdrowia i pięknej skóry. Ponadto prawdą jest, że woda pozwala prawidłowo funkcjonować wielu narządom wewnętrznym w naszym organizmie. Jeśli nie dostarczymy jej odpowiedniej ilości, może mieć to wpływ na nasz układ nerwowy, mózg,  serce, przepływ krwi etc. Słodkie napoje w żadnym wypadku nie mogą zastąpić zapotrzebowania na wodę.

 

Oferta sklepów wielko powierzchniowych czy gastronomii w obszarze napojów jest ogromna. Spacerując alejkami hipermarketu kuszeni jesteśmy smakami, kolorami i promocjami słodkich napoi. Mają zawierać witaminy, być bez cukru i dobroczynnie wpływać na nasze samopoczucie czy rozwój dziecka. Tak naprawdę kupujemy słodzik, substancje barwiące, zapachowe i czasem sztuczny gaz.

Pijąc wodę filtrowaną nie obciążamy naszego organizmu! Musi on bowiem strawić i wydalić wszystkie te niepożądane substancje, które kupujemy w kartonie ulubionego soku.

Chcesz zakupić filtr do wody pitnej? Kliknij i poznaj naszą ofertę!

 

Kolejnym problemem jest wysoka kaloryczność kupnych napoi i soków. Nawet smakowa woda posiada kalorie, które niepotrzebnie przyjmujemy.  Niektóre kraje w ostatnim czasie- np. Hiszpania wprowadziły obostrzenia w zawartości kalorycznej sprzedawanych napoi, przez co wiele popularnych marek znika z Hiszpańskich półek. Nadaremno jednak czekać, kiedy rząd Polski wprowadzi podobne przepisy. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i samemu kontrolować co pijemy my i nasza najbliższa rodzina! Dzięki filtrom wody montowanym w kuchni, wszyscy mamy dostęp do czystej, zdrowej wody w każdej chwili, kiedy tylko chcemy. Po zakupie odpowiednich bidonów (z tworzywa przystosowanego do produktów spożywczych) naszą wodę możemy zabrać wszędzie ze sobą. Aby spalić kalorie po wypitej puszce napoju typu Cola, musimy ćwiczyć w sposób intensywny przez minimum 15 minut, truchtać przez 20 minut, skakać na skakance przez 9 minut czy też przez 40 minut zmywać naczynia! Warto? Pewnie zastanawiasz się teraz, ile szklanek takiego napoju wypiły dziś Twoje dzieci?

Zainteresowany? Zadzwoń  790-244-023

Zaloguj się aby dodać komentarz
captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy