• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta
MONTAŻ I SERWIS FILTRÓW - WARSZAWA, ŁÓDŹ ORAZ CAŁA POLSKA (+48) 730 061 746

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Zakwaszenie organizmu a woda Alkaliczna

Zmęczenie? Bule brzucha? Zgaga? To ZAKWASZENIE ORGANIZMU!

 

Zakwaszenie organizmu spowodowane jest spożywaniem produktów spożywczych, które obecnie są coraz częściej przetwarzane. Produkty te zaburzają równowagę  kwasowo-zasadową i powodują wiele dolegliwości. W organizmie człowieka tylko sok żołądkowy i mocz mają odczyn kwasowy. Pozostałe płyny mają odczyn lekko alkaliczny. Najważniejsze dla zdrowia jest pH krwii, które powinno wynosić 7,35 – 7,45, w przypadku gdy brakuje minerałów alkalicznych w organizmie, krew zabiera je z innych organów wewnętrznych co powoduje zachwianie równowagi i nadwyżkę substancji kwasowych.

 

Objawy zakwaszenia organizmu:

Zakwaszenie organizmu powoduje przede wszystkim problemy ze zmęczeniem, koncentracją, mdłościami, nadwagą, chorobami zwyrodnieniowymi stawów czy osteoporozą, cukrzycą a nawet mogą pojawić się komórki nowotworowe.

 

                                                                                                        

Jak zadbać o brak zakwaszenia organizmu?

 

Pić wodę alkaliczną!

 

BREGUS® Alkaline  to domowy alkalizator w najlepszej technologii za rozsądną cenę! Łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne i ekologiczne firmy BREGUS®Elegancki wygląd urządzenia, pozwala na umieszczenie urządzenia w widocznym miejscu w kuchni. Zielona obudowa jest niezwykle energetyczna! Bregus® wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów projektując urządzenie nowoczesne, kolorowe i niezwykle ciekawe. Niemiecki producent z niezwykłą starannością i precyzją kontroluje jakość swoich produktów na każdym etapie ich tworzenia. Najwyższe standardy pozwalają nam dawać 5 lat gwarancji na systemy Bregus®. W produkcji systemów zastosowano najwyższej jakości materiał PP5 – jeden z najbezpieczniejszych tworzyw. Często spotykany w opakowaniach żywności. A dzięki stosowanym próżniowym pakowaniu wkładów, system jest niezwykle higieniczny. Gwarantujemy 0% bakterii! Jest to cecha , która wyróżnia Bregus® wśród innych producentów, z których większość stosuje tylko opakowania foliowe.

 

Oszczędzasz duże pieniądze!

Warto wspomnieć o finansowej stronie posiadania własnego urządzenia do produkcji wody alkalicznej w domu. Cena jednego litra wody alkalicznej w sklepach i serwisach internetowych to aż 7zł! Montując własny system alkalizujący wodę zwrot kosztów systemu nastąpi po ok. 4 miesiącach, przy czteroosobowej rodzinie, a przy dwuosobowej rodzinie będzie to 6 miesięcy*:

– zaoszczędzisz pieniądze nie kupując wody w plastikowych butelkach,

– oszczędzisz pieniądze nie kupując chemicznych produktów użytku domowego,

– zaoszczędzisz pieniądze na lekarstwach i suplementach,

– ochronisz środowisko przed nadmierną produkcją butelek plastikowych.

*założono dzienne spożycie wody- 2 litry i koszt 7zł/l

 

 

Ciąża

BREGUS® Alkaline jest zalecane dla kobiet w ciąży, które w tym szczególnym dla siebie okresie mają zwiększone zapotrzebowanie na minerały. Są one niezbędne do neutralizacji kwaśnych zasobów wydalanych przez płód. Co ważne pijąc wodę alkaliczną ustępują poranne mdłości tak często towarzyszące przyszłym mamom.

 

 

Japonia- zawsze w czołówce badań

W 1931 roku niemiecki biochemik Otto Warburg udowodnił, że komórki nowotworowe rozwijają się w środowisku beztlenowym, gdzie występują procesy fermentacji bez udziału tlenu, jest to najważniejszy skutek zakwaszenia organizmu. Otrzymał za to Nagrodę Nobla. Późniejsze badania japońskich naukowców – Hermana Aihary i Keiichi Morishity wykazały, nadmierne zakwaszenie płynu międzykomórkowego blokuje dostęp tlenu do komórek co jest bezpośrednią przyczyną zakwaszenia. W krajach wysokorozwiniętych od dawna mieszkańcy posiadają systemu do alkalizowania wody w domu. W kraju z najwyższym odsetkiem mieszkańców w wieku powyżej 100 lat- czyli Japonii, alkaliczna woda jest powszechnie używana w domach i szpitalach.

Więcej informacji na temat wody alkalicznej oraz systemu BREGUS ALKALINE znajdziecie Państwo na stronie www.bregus-pro.tech

Zaloguj się aby dodać komentarz
captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy