• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta
(+48) 42 233-27-37 (+48) 790 244 023, (+48) 576 270 534

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00


PROMOCJA!!! ZAKUP WYBRANYCH SYSTEMÓW MIĘDZY 14 LUTEGO A 8 MARCA - RABAT W WYSOKOŚCI DO 15%

Wykonujemy darmowe badania wody Wykonujemy badania wody wodociągowej, ze studni Indywidualny dobór systemu uzdatniania, do twojego mieszkania
Raty na markę filtrów Bregus
Wymieniając stary system filtrowania, otrzymasz rabat

Regulamin

§ 1

Firma gwarantuje Klientom sklepu, ze otrzymają w 100% oryginalny produkt.

§ 2

Dane teleadresowe i dane rejestrowe sprzedawcy znajdują się na stronie z kontaktem do sklepu.

§ 3

Wszystkie ceny oferowanych produktów są cenami brutto. Przy sprzedaży wysyłkowej, zawsze wystawiamy Fakturę VAT. Na fakturach zawsze uwzględniamy koszty wysyłki.

§ 4

Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe. W momencie dokonania zakupu na towary objęte dofinansowaniem unijnym, pośrednikiem w dokonaniu płatności są odpowiednie instytucje zgodnie z procedura przyznawania dofinansowania.

§ 5

Nabywca ma prawo do zwrotu zakupionego u sprzedawcy towaru, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegóły opisane są w zakładce zwroty.

§ 6

Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminie. Zamówienia płatne z góry realizujemy po otrzymaniu wpłaty na konto lub otrzymaniu od Klienta droga elektroniczna (e-mail) lub faxem potwierdzenia zrealizowania przelewu przez bank Klienta. Zamówienia opłacane przy odbiorze, wysyłamy w możliwie najkrótszym czasie po ich złożeniu. Koszty wysyłki zależą od gabarytów produktu i jest każdorazowo wyliczany i potwierdzany z klientem. Koszty dostawy zakupów hurtowych są zmienne i zależą od wagi i ilości przesyłek. Po złożeniu zamówienia hurtowego, skontaktujemy się z Klientem i ustalimy koszt dostawy.

§ 7

Istnieje możliwość wymiany nie używanego towaru na inny, dostępny w naszej ofercie. Koszty przesyłania towarów ponosi Klient. Szczegóły wymiany towaru prosimy uzgodnić z obsługą sklepu.

§ 8

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany opakowań oferowanych produktów. W szczególności oferowane wkłady do filtrów mogą być dostępne w zabezpieczeniu foliowym zamiast w opakowaniu kartonowym. Jednocześnie informujemy, ze ewentualna zmiana opakowania sprzedawanego produktu nie wpływa na jego funkcjonalność i jest podyktowana wyłącznie zmianą w dostawie produktów od producenta. Jednocześnie informujemy, ze niekiedy może nastąpić niewielka zmiana wizualna danego produktu (np. zmiana wzoru płytki mocującej w systemach RO, zmiana wyglądu etykiety itp). Zmiany takie są czasami wykonywane przez producentów i nie wpływają na funkcjonalność danego urządzenia. W przypadku gdy zmiana ma charakter stały, aktualizujemy zdjęcia i opis danego produktu.

§ 9

W przypadku reklamacji, miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w §2. Reklamacje można zgłaszać poprzez wysłanie do nas e-maila lub listu pocztowego. Dane kontaktowe znajdują się na stronie z kontaktem do sklepu. W zgłoszeniu reklamacji proszę umieścić następujące informacje i dokumenty:

  • Kopia (ksero) dokumentu zakupu (Faktura VAT lub paragon fiskalny)
  • Imię i nazwisko osoby zgłaszającej reklamacje
  • Telefon kontaktowy osoby zgłaszającej reklamację
  • Dokładny opis usterki

§ 10

Sprzedawca udziela konsumentom na zakupione produkty 2 lat rękojmi. Fabryczne gwarancje producentów wynoszą 1 rok. W przypadku, gdy na produkt obowiązuje dłuższa lub krótsza gwarancja producenta, stosowna informacja umieszczona jest na stronie z opisem produktu. Warunkiem ważności gwarancji i rękojmi jest przestrzeganie wymaganych okresów wymiany materiałów eksploatacyjnych. Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta. W przypadku, gdy do przesyłki nie jest dołączona karta gwarancyjna podstawą do ew. usług w ramach gwarancji jest dokument sprzedaży. Termin gwarancji wynosi w tych przypadkach 2 lata, chyba, ze jest to inaczej określone w opisie produktu. W przypadku uznania przez sprzedawcę reklamacji za zasadna, klientowi przysługuje prawo określenia, czy chciałby Zamienic towar na nowy, czy wybiera zwrot pieniędzy.

§ 11

Na produkty oferowane w sklepie internetowym www.multifilters.pl, obowiązują ceny aktualne w momencie dokonywania zakupu. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu, w zdecydowanej większości znajdują się na stanie magazynowym sprzedawcy (w 99% przypadków). Sporadycznie zdarza się, że towar dostępny jest w sklepie internetowym a nie jest fizycznie u nas dostępny, mogą zaistnieć wyłącznie z powodu błędu ludzkiego. Zastrzegamy sobie jednak możliwość odstąpienia od zrealizowania zamówienia w przypadku gdy zamówiony produkt jest dostępny na stronie www.multifilers.pl a nie znajduje się na stanie magazynowym naszej firmy i nie ma możliwości sprowadzenia go od producenta.

§ 12

Oferta sklepu nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od zrealizowania zamówienia, w przypadku gdy w opisie produktu nastąpił błąd (np. błędna cena, błąd w opisie itp). Jeżeli tego typu sytuacja nastąpi, będziemy się kontaktować z Klientem w celu wyjaśnienia sprawy.

§ 13

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

§ 14

Zamówienia mogą składać jedynie osoby pełnoletnie.

§ 15

Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia. Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty po godz. 12.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane. Zamówienia można składać również telefonicznie.

 

Zaloguj się aby dodać komentarz
captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy