• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00


OSZCZĘDZAMY WODĘ! WYSOKIE RABATY NA INTELIGENTNE STEROWNIKI!!!

Wykonujemy darmowe badania wody Wykonujemy badania wody wodociągowej, ze studni Indywidualny dobór systemu uzdatniania, do twojego mieszkania
Raty na markę filtrów Bregus
Wymieniając stary system filtrowania, otrzymasz rabat

Indywidualny dobór systemów uzdatniania wody

Uzdatnianie, zmiękczanie, odżelazianie wody…

Firma Multifilters z siedzibą w mieście Łodzi działa w branży uzdatniania wody od kilku dziesięciu lat. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy nowoczesne metody i technologie uzdatniania wody (m.in. zmiękczania, odżelaziacze, systemy odwróconej osmozy ) oparte na doświadczeniu specjalistów uzyskanemu podczas działania na terenie Polski oraz na rynkach zagranicznych.

Nasza współpraca z Państwem zaczyna się już od momentu zgłoszenia do nas problemu związanego z jakością wody. Wykonujemy projekty „pod klucz”, zaczynając od doradztwa i projektowania,  kończąc na robotach instalacyjnych razem z uruchomieniem. Nasze stacje uzdatniania wody są przeznaczone do poprawy jakości wody zgodnie z obowiązującymi kryteriami krajowymi oraz normami Unii Europejskiej.

Pomagamy w uzyskaniu wody doskonałej jakości

W zależności od potrzeb użytkownika (spożywczych lub przemysłowych)  zwracamy uwagę na to, żeby proces uzdatniania był optymalny, opłacalny i cieszył Państwa swoją niezawodnością oraz skutecznością przez długi czas. W ten sposób postępujemy, jeśli chodzi o odżelazianie, demineralizację, dezynfekcję, zmiękczanie wody, systemach odwróconej osmozy i przy pozostałych usługach naszej Firmy

Z nami i naszymi produktami poczujecie się Państwo bezpiecznie, bo jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i oferowanych przez nas usług, o czym świadczą nasi zadowoleni klienci.

Wysokiej jakości filtry i stacje uzdatniania wody

Każdy produkt pozwalający na uzdatnianie wody, który znajduje się w naszej ofercie, jest sprawdzony i przetestowany.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, stosując bardzo elastyczny system rabatowy. Po zakupie i uruchomieniu oferowanych przez Multifilters urządzeń – kontynuujemy współpracę poprzez fachowy serwis i dostarczenie do Państwa materiałów eksploatacyjnych. Każdy system uzdatniania wody dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, biorąc pod uwagę między innymi rodzaj wody surowej (stosowane układy technologiczne różnią się od siebie w zależności od tego, czy uzdatniamy wodę powierzchniową, podziemną czy przemysłową).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Z naszymi systemami uzdatniania wody mogą Państwo zaznajomić się za pośrednictwem witryny internetowej lub osobiście odwiedzając siedzibę naszej firmy na terenie miasta Łodzi.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami którzy pomogą w dobraniu najbardziej optymalnego systemu specjalnie dla Państwa.

Address:

Multifilters Polska

Oddział Łódź

ul. Felsztyńskiego 50

93-582 Łódź

 

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00

Sobota- Zamknięte

Niedziela- Zamknięte

Dzial handlowy:

Obsługa klienta

(+48) 42 682-06-13

(+48) 42 307-23-77

(+48) 790 244 023

 

Sprzedaż hurtowa

(+48) 536 271 737

Zaloguj się aby dodać komentarz
captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy