• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta
MONTAŻ I SERWIS FILTRÓW - WARSZAWA, ŁÓDŹ ORAZ CAŁA POLSKA (+48) 730 061 746

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Indywidualny dobór systemów uzdatniania wody

Uzdatnianie, zmiękczanie, odżelazianie wody…

Firma Multifilters z siedzibą w mieście Łodzi działa w branży uzdatniania wody od kilku dziesięciu lat. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy nowoczesne metody i technologie uzdatniania wody (m.in. zmiękczania, odżelaziacze, systemy odwróconej osmozy ) oparte na doświadczeniu specjalistów uzyskanemu podczas działania na terenie Polski oraz na rynkach zagranicznych.

Nasza współpraca z Państwem zaczyna się już od momentu zgłoszenia do nas problemu związanego z jakością wody. Wykonujemy projekty „pod klucz”, zaczynając od doradztwa i projektowania,  kończąc na robotach instalacyjnych razem z uruchomieniem. Nasze stacje uzdatniania wody są przeznaczone do poprawy jakości wody zgodnie z obowiązującymi kryteriami krajowymi oraz normami Unii Europejskiej.

Pomagamy w uzyskaniu wody doskonałej jakości

W zależności od potrzeb użytkownika (spożywczych lub przemysłowych)  zwracamy uwagę na to, żeby proces uzdatniania był optymalny, opłacalny i cieszył Państwa swoją niezawodnością oraz skutecznością przez długi czas. W ten sposób postępujemy, jeśli chodzi o odżelazianie, demineralizację, dezynfekcję, zmiękczanie wody, systemach odwróconej osmozy i przy pozostałych usługach naszej Firmy

Z nami i naszymi produktami poczujecie się Państwo bezpiecznie, bo jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i oferowanych przez nas usług, o czym świadczą nasi zadowoleni klienci.

Wysokiej jakości filtry i stacje uzdatniania wody

Każdy produkt pozwalający na uzdatnianie wody, który znajduje się w naszej ofercie, jest sprawdzony i przetestowany.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, stosując bardzo elastyczny system rabatowy. Po zakupie i uruchomieniu oferowanych przez Multifilters urządzeń – kontynuujemy współpracę poprzez fachowy serwis i dostarczenie do Państwa materiałów eksploatacyjnych. Każdy system uzdatniania wody dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, biorąc pod uwagę między innymi rodzaj wody surowej (stosowane układy technologiczne różnią się od siebie w zależności od tego, czy uzdatniamy wodę powierzchniową, podziemną czy przemysłową).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Z naszymi systemami uzdatniania wody mogą Państwo zaznajomić się za pośrednictwem witryny internetowej lub osobiście odwiedzając siedzibę naszej firmy na terenie miasta Łodzi.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami którzy pomogą w dobraniu najbardziej optymalnego systemu specjalnie dla Państwa.

Address:

Multifilters Polska

Oddział Łódź

ul. Felsztyńskiego 50

93-582 Łódź

 

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00

Sobota- Zamknięte

Niedziela- Zamknięte

Dzial handlowy:

Obsługa klienta

(+48) 42 682-06-13

(+48) 42 307-23-77

(+48) 790 244 023

 

Sprzedaż hurtowa

(+48) 536 271 737

Zaloguj się aby dodać komentarz
captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5 
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy