• Twoja lista
    Lista porównywania jest pusta
(+48) 42 682-06-13, (+48) 42 307-23-77 (+48) 790 244 023, (+48) 536 271 737

Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Oferty pracy w Multifilters

1) Poszukujemy menadżera do spraw handlu detalicznego – Łódź i okolice.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie (systemów odwróconej osmozy, systemów mechanicznego oczyszczania, zmiękczaczy i innych systemów filtracji)

  • odpowiedzialność

  • doskonale zdolności komunikacyjne

  • mile widziana znajomość branży uzdatniania wody

  • miła aparycja

  • wytrwałość

  • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • znajomość obsługi komputera

  • podstawowa znajomość języka HTML będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • aktywna i pasywna sprzedaż produktów

  • przyjmowanie zleceń serwisowych

  • obsługa zapytań e-mailowych

  • wprowadzanie linków na stronie internetowa.

2) Poszukujemy specjalisty ds. montażu lub grupy montażowej systemów odwróconej osmozy oraz systemów zmiękczania wody i odżelaziaczy w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Kielce, Lublin, Katowice, Rzeszów, Opole, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Gdańsk, Białystok.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – 1 rok (systemy odwróconej osmozy, systemy mechanicznego oczyszczania i zmiękczania wody i inne)

  • własny samochód, a także posiadanie własnego sprzętu montażowego (mile widziane)

  • znajomość branży oczyszczania i uzdatniania wody

  • mila aparycja

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

Obowiązki:

  • wstępna ocena jakości wody i ciśnienia w systemie hydraulicznym

  • montaż systemów oczyszczania

  • testowanie i płukanie systemów

  • prace serwisowe (rozwiązywanie problemów, wymiana elementów filtrowania w systemach, etc.).

CV prosimy przesyłać na adres office@multifilters.pl z dopiskiem „Praca”

Szczegóły można uzyskać pod nr tel.: (+48) 42 307-23-77

captcha
Twój komentarz zostanie opublikowany po moderacji administratora
Filtr
Znalezione 5
Potwierdzić
Aby dodać element do listy życzeń, należy

Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджиКомпания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.